Nový plakát :)
thevampirediariesfebsweeps

Caroline Forbes

12. ledna 2013 v 12:52 | Makula |  Herci
Caroline je jednou z hlavních postav hned od začátku seriálu, přestože zpočátku neměla příliš výraznou roli. Caroline je dcerou šerifky městečka Elizabeth a Billa. Rodiče spolu však nežijí, a to především díky tomu, že Bill je homosexuál. Caroline tedy žije se svou matkou, avšak moc s ní nevychází.
Je to hlavně kvůli tomu, že Elizabeth je členkou rady, takže ví o všech divnostech, které se v Mystic Falls dějí, ale před dcerou udržuje všechno v tajnosti. Caroline je spolu s Bonny nejlepší kamarádkou Eleny a za začátku seriálu se začne vídávat s Damonem, který ji však pouze využívá, ovlivňuje a dělá si z ní občasnou svačinku.
Damon se s Caroline přestane vídat až na ponuknutí Eleny, kterou Damon poslechne. Elena se později začne vídat s Mattem, se kterým však vztah není ideální, neboť má stále v hlavě Elenu. Elena je také později součástí autonehody, po které je s vážnými zraněními převezena do nemocnice. Poté přichází Damon a vyléčí ji pomocí své krve.
Později v noci však přichází Katerine a Caroline zabije. Jelikož však v sobě měla Damonovu krev, tak začne přeměňovat v upírku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama