Nový plakát :)
thevampirediariesfebsweeps

Alaric Saltzman

12. ledna 2013 v 13:12 | Makula
Alaric Saltzman se v seriálu objevuje až po uplynutí několika dílů. Přichází do městečka Mystic Falls jako učitel dějepisu, avšak ne všechno bude tak jak se ze začátku zdá. Alaric má totiž také velice zajímavou minulost, ve které se již s upíry setkal. Jeho přítelkyně totiž byla upírkou.
Alaric se poté, co ho jeho přítelkyně opustí, vydává do Mystic Falls. Zde se nakonec spřátelí se všemi hlavními hrdiny, přičemž začne chodit s Jennou, která je tetou Eleny a Jeremyho. Jenna však v pozdějších sériích umírá a Alaric se s tím jen těžko vyrovnává.
Svého největšího parťáka nachází Alaric v jedněm z bratrů Salvatorových, v Damonovi, se kterým si rozumí nejvíc. Tráví spolu často dlouhé hodiny v baru a spřádáním plánů na zastavení Klause. Alaric však v tomto seriálu také neskončí dobře.
V jednu chvíli se začne probouzet jeho druhé, temnější já, které je masovým vrahem. I přes všechnu snahu většiny hlavních postav se Alarica nepodaří zachránit a ten pak umírá. V seriálu se pak však později objevuje pouze jako jistá vzpomínka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama