Nový plakát :)
thevampirediariesfebsweeps

4x12 - info o dílu

13. ledna 2013 v 10:00 | Makula |  Novinky

A View To A Kill1. února bychom se měli dočkat nového dílu s názvem "Vyhlídka na smrt", kde se Kol stává více nebezpečnější a vztahy mezi Stefanem a Damonem mnohem napjatější.

Oficiální synopse

NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI - Když se Rebekah obrátí na Klause s žádostí, aby zastavil Kola a ochránil Jeremyho, Klaus požádá Stefana o pomoc. Po zuřivém konfliktu s otcem, starostou Hopkinsem, kvůli jeho netradičnímu přístupu k ukončení násilí v Mystic Falls, má Bonnie hrůzu nahánějící hádku s Kolem, po které následuje nečekaný návštěvník. Klaus komplikuje už tak napjaté vztahy mezi Stefanem a Damonem tím, že odhalí něco víc ze Stefanova osobního života, pak překvapí Damona, když se ho zeptá na osobní radu. Elena řekne Stefanovi o svém nebezpečném plánu, který pro Jeremyho vymyslela, a tím se Stefan ocitá v obtížné situaci. Když je středoškolský historicky tématický tanec z let 1980 starostou zrušen, Stefan přijde s okouzlující cestou, jak to zklamané Rebec vynahradit.

Info

Režie: Brad Turner | Scénář: Rebecca Sonnenshine
Hlavní role: Nina Dobrev (Elena Gilbertová), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Katerina Graham (Bonnie Bennettová), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice Accola (Caroline Forbesová), Zach Roerig (Matt Donovan), Joseph Morgan (Klaus)
Vedlejší role: David Alpay (profesor Shane), Rick Worthy (Rudy Owens Hopkins), Claire Holt (Rebekah), Nathaniel Buzolic (Kol), Marguerite MacIntyre (šerifka Forbesová)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama