Nový plakát :)
thevampirediariesfebsweeps

4x11 - info o dílu

12. ledna 2013 v 15:00 | Makula |  Novinky

Catch Me If You CanNové epizody už pomalu můžete vidět za obzorem, než se však definitivně objeví na vašich obrazovkách, můžete si přečíst popis jedenáctého dílu s názvem "Chyť mě, když to dokážeš".

Oficiální synopse

NOVÉ NEBEZPEČÍ - Jeremy zuří, když se ho snaží Klaus kontrolovat tím, že ohrozí Mattův život. Damon trénuje Jeremyho a připravuje ho na střet s Klausovými novými upíry, ale zjistí, že je Kol už předběhl. Kol tak dává najevo, že udělá cokoliv, aby všechny přesvědčil, aby přestali pátrat po léku. Při hledání nového spojence, Rebekah připomene Stefanovi, že kdysi bývali blízcí přátelé. Když šerifka Forbesová a starosta Hopkins zpovídají Shanea o jeho zapojení ve smrti Rady, vstoupí do toho Bonnie se svými vlastními otázkami a Shaneovi odpovědi přitlačí Bonnie až na hranici jejich schopností. Elena vyjednává s Klausem, aby zaručila Jeremymu bezpečí, ale když se objeví nebezpečí ve formě úplně nečekaného nepřítele, přijde Elena se svým vlastním troufalým plánem pro Jeremyho.

Info

Režie: John Dahl | Scénář: Brian Young & Michael Narducci
Hlavní role: Nina Dobrev (Elena Gilbertová), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Katerina Graham (Bonnie Bennettová), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice Accola (Caroline Forbesová), Zach Roerig (Matt Donovan), Joseph Morgan (Klaus)
Vedlejší role: David Alpay (profesor Shane), Rick Worthy (Rudy Owens Hopkins), Claire Holt (Rebekah), Nathaniel Buzolic (Kol), Marguerite MacIntyre (šerifka Forbesová)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama